Проблеми, що потребують розв’язання

Розпочато цикл звітів депутатів міської ради перед виборцями. Нещодавно відбулася зустріч депутата Юрія Бакала з працівниками Центру надання первинної медико – санітарної допомоги.

У своєму виступі  він розповів про роботу в раді, зокрема,  в постійній комісії з соціальних питань та розвитку інфраструктури міста, а  також зосередився   на депутатських запитах та запитаннях, що стосувалися проблем виборчого округу та міста.

В ході звіту було порушено ряд проблем: впорядкування входу на кладовище № 1 в місті Краснограді,   огородження  міського цвинтаря, проведення заходів з благоустрою його території, видалення сухостою.

Сімейні лікарі, присутні на зустрічі поскаржилися на проблему безпритульних тварин, яких ще багато на території міста та  їх агресивний стан поведінки. Також піднято питання боротьби з карантинним  бур’яном  – амброзією на території міста та зони відпочинку на річці Берестовій.

Актуальним для працівників установи залишається питання приміщення для розміщення  амбулаторії сімейної медицини в нашому місті, адже зараз медичному персоналу, сімейним лікарям доводиться працювати в пристосованих умовах.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту