Міський голова Володимир Максим разом із депутатом міськради Олегом Ждамаровим зустрілися з мешканцями територіальної громади. Зібрання проходило у приміщенні комунального підприємства «Водоканал». Саме там не перший рік поспіль Олег Ждамаров звітує перед виборцями.

Ось і цього разу він доповів присутнім про діяльність у раді, роботу тимчасової контрольної комісії ради щодо стану ремонту доріг на території міста, головою якої є.

Як зазначив Володимир Максим, саме завдяки депутатам вдалося підвищити якість ремонту доріг та тротуарів. Так, зараз теж є недоліки, але за останні роки ці роботи значного покращилися. Члени тимчасової контрольної комісії виїздили на місця проведення ремонтів, вимагали від підрядників дотримання технічних вимог.

— Левова частина міського бюджету йде на ремонт доріг та тротуарів. Але все ж таки ми не в змозі охопити все місто, тому в першу чергу увага приділяється тим вулицям, інтенсивність руху на яких найвища.

Є й ще один пріоритетний напрямок нашої роботи. На моє переконання, безпека громадян понад усе, тому наша мета — вуличне освітлення навіть у найвіддаленіших куточках Краснограда. Цього завдання нам майже вдалося досягти. Але ми й надалі продовжуватимемо працювати у цьому напрямку, реконструювати вже існуючі ліхтарі, — сказав міський голова Володимир Максим. Також він відповів на запитання присутніх під час зустрічі, які говорили про благоустрій території біля ФОКу, що зараз будується, відновлення там пішохідних доріжок. Працівники КП «Водоканал» просили під час визначення планів на наступний рік, врахувати потребу в оновленні та поповненні автопарку підприємства.