Звіт депутата Калантай Анни

      Черговий звіт депутатів міської ради перед громадою міста пройшов у дошкільному підрозділі Красноградського НВК №2. Дієва співпраця поєднує Красноградську міську раду та колектив цього  дошкільного закладу.  Завдяки реалізації міні –  проектів розвитку громад «Разом в майбутнє» тут в минулому році капітально відремонтовано музичну залу.

На зустрічі з колективом дошкільного підрозділу  звітувала депутат міської ради Анна Калантай, майстер виробничого навчання Красноградського професійного ліцею. Міський депутат розповіла мешканцям громади, про роботу в міській раді, участь в діяльності постійної комісії з соціальних питань та розвитку інфраструктури міста.

Під час діалогу, що  виник під час звіту, порушено  цілий ряд проблем, що потребують уваги з боку міської влади, серед них: придбання та встановлення  дитячих майданчиків  на подвір’ї дошкільного закладу; питання  освітлення території садочка; ремонту міжбудинкових проїздів та тротуарів, створення управлінської компанії по обслуговуванню багатоквартирних житлових будинків; відмерлої спадщини.

Питання, порушені виборцями під час звіту, взято до уваги, їх буде проаналізовано та включено до відповідного рішення міської ради.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту