Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки не минуло б років, все одно це слово полум’янітиме вогнищем скорботи.

— Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання, — сказав міський голова Володимир Максим під час мітингу з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувся сьогодні. Він побажав присутнім ліквідаторам міцного здоров’я, терпіння, щастя, великої удачі, шани та щирої поваги від людей і держави.

Щороку 14 грудня ми дякуємо цим людям за мужність, героїзм і силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерного лиха та схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв. Теплі слова на їхню адресу лунали сьогодні і під час концерту у районному Будинку культури. З глибокою повагою звернувся до присутніх у залі Володимир Максим, він вручив очільнику районної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» сертифікат на передплату 10-ти екземплярів районної газети «Вісті Красноградщини».