Нещодавно свій звіт перед виборцями провела  депутат Красноградської міської ради Тетяна  Вихристюк. Він відбувся в Красноградському районному центрі позашкільної освіти.

У силу своїх можливостей Тетяна Вихристюк намагалася вирішувати проблеми жителів дільниці. Основні питання, які хвилюють людей- це соціально-побутові проблеми: якість доріг та тротуарів,  надання комунальних послуг, очистка вулиць від снігу в зимовий та  інший періоди, соціальний захист,а також тарифи на проїзд по місту та інше.

У своєму виступі міський депутат зазначила: «Багато за цей час було зроблено. Однак, дивлячись уперед, бачу, що ще більше потрібно зробити. У людей з’явилися нові проблеми, і моє завдання – їм допомогти. На цьому наші добрі справи не завершаться, і в наступному році будемо продовжувати працювати на благо громади нашого місця».

Серед проблем, які порушували виборці слід відмітити стан    каналізаційних  люків на території міста, ремонт тротуару по вулиці Захисників України, облаштування зупинки на розі вулиць Полтавської та Харківської, придбання    ігрового майданчика для встановлення на подвір’ї Красноградського Центру позашкільної освіти.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання перед виборцями