Відбулося звітування перед громадою міста депутата міської ради Сергія Діколя.   З представниками громади Сергій Миколайович зустрічався у приміщенні Красноградської центральної районної лікарні.

За допомогою та роз’ясненнями до нього зверталися мешканці не лише його округу. Питання стосувалися ремонтів тротуарів та доріг, роботи комунальних підприємств міста з прибирання обрізаних гілок дерев, встановлення дитячого ігрового майданчика  тощо. Ці сфери життєдіяльності міста обговорювали і безпосередньо на звіті.

В ході звітування порушено ряд питань  щодо освітлення території лікарні, ремонту під’їздних  шляхів та тротуарних доріжок, очищення тротуарів від снігу.  Всі питання, порушені в ході звіту, взяті на контроль.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання перед виборцями