На засіданні сесії міської ради, яке відбулося двадцять першого грудня під головуванням міського голови Володимира Максима, депутати прийняли чимало важливих рішень. Зокрема було затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Красноград, селищ Дослідне, Степове, Куми на наступний рік і міський бюджет на 2019-ий. Ці два важливі документи визначають основні напрямки діяльності органу місцевого самоврядування. Передбачають вони благоустрій міста, ремонт доріг та тротуарів, фінансування дошкільних начальних закладів й установ культури, соціальний захист населення тощо. На реконструкцію та ремонт автошляхів планується спрямувати 5 мільйонів 240 тисяч гривень. За кошти відповідні роботи будуть проведені на Бєльовській, Соборній, Захисників України, Преображенській, Котляревського, Слобідській, Копиленка, Шиндлера, Харківській, Лермонтова, Короленка, Козацькій та внутрішньодворових проїздах мікрорайону 3. Під час визначення цього переліку в першу чергу враховувалися маршрути громадського транспорту і шкільних автобусів, а також інтенсивність руху вулицями міста.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради.