Двадцять сьомого грудня за сприяння Красноградської міської ради у закладі загальної середньої освіти №1 імені О.І.Копиленка відбувся захід.
Нагодою для нього став 80-річний ювілей. У 1938 році у нашому місті було збудовано школу №2. Це приміщення було одним із найбільших у Краснограді. Згодом там розмістилася школа №1, будівлю якої зруйновано в роки Другої світової війни.
З ювілеєм навчальний заклад привітав Почесний громадянин міста, Заслужений працівник культури України Володимир Волощук разом із учасниками колективу «Спогад». Поздоровлення від міського голови Володимира Максима колективу та учням передала секретар міської ради Катерина Єніна.
Колектив «Спогад» презентував учасникам заходу святковий концерт, під час якого лунали українські народні пісні, твори, автором яких є Володимир Волощук. Для нього ця школа — особлива, адже свого часу саме тут він навчася.
А двадцять восьмого грудня на залізничному вокзалі станції Красноград пройшов вже традиційний виступ цього колективу. Вже не перший рік напередодні новорічних свят для пасажирів потягів та електричок тут влаштовують концерт.