Початок січня видався багатим на особисті свята для декількох визначних для міста людей. Днями свої Дні народження відзначили Почесний громадянин міста Краснограда Віктор Григорович Ковальов та Володимир Антонович Кривенко, який має звання «За заслуги перед м.Красноградом». Окрім рідних та друзів їх привітало і керівництво міста.
Від імені міського голови слова подяки за наполегливу працю та високий професіоналізм Віктору Григоровичу передав його перший заступник Григорій Кревсун.
А Володимир Максим побажав Володимиру Антоновичу, щоб людська повага й визнання крокували поруч з ним все життя.
Шановні іменинники, нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення й благородні справи.