Про зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по Красноградському комунальному підприємству «Водоканал»

Після оприлюднення у районній газеті «Вісті Красноградщини» обґрунтування зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по Красноградському комунальному підприємству «Водоканал» з вимогою не допустити росту цін мешканці громади прийшли на прийом до міського голови. Володимир Максим зустрівся з красноградцями у залі засідань міськради. Там зібралося більше двадцяти людей, які стурбовані вірогідністю підвищення загальної ціни на водопостачання та водовідведення майже вдвічі.
До початку обговорення ситуації, що склалася, Володимир Максим подякував красноградцям за небайдужість та ініціативність.

— Це дуже добре, що містяни долучаються до питання встановлення тарифів ще на стадії обговорення, тоді коли на їх розмір ще можна вплинути, адже після затвердження вже неможливо щось змінити. Зі свого боку, обіцяю зробити все можливе, щоб тариф, опублікований у газеті, був зменшений до розумної межі. Кожна копійка, сплачена містянами за водопостачання та водовідведення, має бути обґрунтована, — сказав Володимир Максим.
Розмова, до якої долучився і керівник комунального підприємства «Водоканал» Микола Дубина, тривала більше години. Проходила вона у конструктивному руслі.
Мешканці громади розуміють, що з підвищенням цін на енергоносії, пально-мастильні матеріали, мінімальної заробітної плати зростають і витрати на водопостачання та водовідведення. Але потрібно знайти компроміс між потребами комунального підприємства і можливостями красноградців — зробити все можливе, щоб подорожчання було найменш відчутнішим. Та в той же час не можна забувати і про забезпечення якості води та необхідність проведення поточних ремонтів системи водопостачання та водовідведення.

 

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту