У районі маємо ще один дитячий будинок сімейного типу

Під свою опіку родина Скрипник узяла чотирьох діток віком від шести до дванадцяти років: дві дівчинки та два хлопчики, які тимчасово перебувають у комунальному закладі «Красноградський районний соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія». Але дівчатка і хлопчики мріяли про те, що колись вони матимуть свою родину, де буде тепло, затишно і де обов’язково будуть тато і мама.

Напередодні новорічних свят подарунок їм зробили депутати міської ради, давши згоду на придбання помешкання, яке дасть можливість комфортно розміститися всім членам тепер уже великої сім’ї.

Ухвалювати таке рішення завжди приємно. Адже як би про них не турбувалися у закладі соціально-психологічної реабілітації, найкраще дітям все одно буде у родині.

Скрипники уже виховують четверо прийомних дітей. Тепер сім’я поповниться ще двома братиками і двома сестричками, але старші діти мріють про те, що до них повернеться і молодший братик, який зараз знаходиться у дитячому будинку Харкова. Нові батьки обіцяють, що так і буде. Рідні брати і сестри знову будуть разом, але тепер вже в гарних та комфортних мовах. А це — головне.