Звіт перед виборцями провела  депутат Красноградської міської ради Наталія Червінчук у приміщенні Красноградської дільниці ПАТ «Харківгаз». Разом з красноградцями спілкувалася секретар міськради Катерина Єніна.

У своєму виступі Наталія Червінчук окреслила проблеми, які протягом року їй доводилося вирішувати на закріпленій дільниці: звернення щодо вирішення     соціально-побутових проблем,  питання якості  доріг та тротуарів,  надання комунальних послуг, очистки вулиць від снігу взимку,   надання субсидій та оформлення пенсій.

Під час звіту було звернуто увагу на основні напрямки  роботи Красноградської міської ради як  органу місцевого самоврядування: надходжень та виконання міського бюджету,  благоустрої міста, ремонті доріг та тротуарів, вуличному освітленні, залученні інвестицій тощо. Левову ж частину видатків міського бюджету складають витрати на поточний ремонт доріг. На ці цілі минулого року було спрямовано більше 7,5 мільйонів гривень.    Завдяки співпраці з АТ «Укргазвидобування» проведено тендер та   виділено 7 млн. грн. на капітальний  ремонт вулиці Української.
Не оминули увагою і тротуари. Роботи з їх ремонту проводились на вулицях Шевченка, Вишневій, 19 вересня та алеї Героїв Чорнобильців. Окрім цього, проведено реконструкцію міського фонтану, разом із прилеглою територією.
Також минулого року було облаштовано  майданчики під контейнери для ТПВ, розміщено  контейнери для роздільного збору сміття. Встановлено дві зупинки для громадського транспорту.
В ході звіту присутні отримали вичерпні відповіді на питання, що їх турбують: реконструкції Хомутовського парку, ремонту стадіону «Ювілейний», благоустрою території скверу за багатопрофільним ліцеєм, екологічної проблеми річки Берестової, роздільного збору сміття, переведення багатоквартирних житлових будинків на індивідуальне опалення, запобігання проблемі розповсюдж6ення наркотиків на території міста.

Питання, порушені виборцями під час звіту, взято до уваги, їх буде проаналізовано та включено до відповідного рішення міської ради.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради Червінчук Наталії Іванівни