Звіт депутата міської ради Сергія Міщенка

Відповідно до законодавства народні обранці раз на рік повинні зустрічатися з представниками громади та інформувати їх про свою діяльність. Вчора у приміщенні Красноградського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» зустрівся з виборцями Сергій Міщенко. Депутат поінформував про свою діяльність, роботу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунального власності та благоустрою членом якої він є. Він відповів на запитання красноградців, які стосувалися ремонту дорожнього покриття вулиць міста, освітлення, тощо. Розповів Сергій Міщенко і про те, що зроблено міською радою за рік.

Серед проблем, порушених виборцями – ремонт тротуару та системи каналізації  по вулиці Лермонтова,  механізм нарахування субсидій, спилювання фруктових дерев та інші.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради Сергія Міщенка