ПОЗА ЧАСОМ І ПРОСТОРОМ

Здавалося б, що сучасна  молодь так званого покоління – Z суто раціональна,  не досить схильна до сприйняття художньої творчості, особливо народної.   Та життєві факти показують, що така характеристика не завжди і не до всіх молодіжних груп правильна. Якщо це справжнє мистецтво, то воно сприймається молоддю. Це засвідчила зустріч працівників міської бібліотеки з учнями Красноградського професійного ліцею. В межах міських заходів до110-річниці з дня народження  Марії Приймаченко,  народної художниці України, 12 лютого в профліцеї відбулася презентація книги  про життя та творчість майстрині.

Справжній талант не має часових і національних кордонів. Малюнками  у стилі Марії Приймаченко оформлено стенд «Український фільм»  на 69 Міжнародному  Берлінському кінофестивалі, який зараз проходить у столиці Німеччини.  Цей факт справив враження на слухачів.

Народна творчість невмируща і примножується з часом,   поки є люди високої духовної краси, такі як наша землячка,  самобутня художниця  Олена Щемур.  Олена Петрівна  підчас зустрічі розповіла слухачам про свою творчість, охарактеризувала  героїв своїх робіт, представила   кілька нових  малюнків,  В тому числі і ті, які вона створила у своєму неповторному стилі, надихаючись творами Марії Приймаченко.

Leave a Comment