Сьогодні у приміщенні Красноградського навчально-виховного комплексу №2 проходить відкриття Студії робототехніки «БРОБОТС». Отже місцеві дітлахи матимуть змогу не лише гратися з роботами, а навіть створювати їх.
Перший крок у цьому напрямку було зроблено у квітні минулого року. Саме тоді відбулася зустріч міського голови Володимира Максима із заступником директора із соціальних питань БУ «Укрбургаз» Аллою Козаковою та головним фахівцем департаменту непрофільних активів ПАТ «Укргазвидобування» Дмитром Майбородою. Це підприємство і стало ініціатором відкриття Студії робототехніки.

Саме з цієї зустрічі, з обговорення можливості реалізувати в нашому місті такий проект все і почалося.

У липні 2018-го було підписано меморандум про реалізацію спільного проекту з організації в місті Краснограді Харківської області школи робототехніки.

Основна мета Студії — популяризація та викладання робототехніки, програмування серед дітей та підлітків. Там читатимуть лекції щодо альтернативних джерел енергії, веб-дизайну, екології тощо. Проводитимуть й наукові дослідження. Його основна цільова аудиторія — діти та підлітки від 7 до 14 років.

В рамках меморандуму ПАТ «Укргазвидобування» підтримувала та надавала фінансову допомогу щодо організації діяльності в місті школи робототехніки Викладачів допомагала підготувати громадська організація «BroBots».