Під час засідання сесії міської ради, яке відбулося минулого тижня, обговорювалося питання про роботу Красноградського відділу поліції щодо діяльності з запобігання розповсюдження наркотичних речовин на території міста Краснограда. Його порушила одна із депутаток.

Як повідомив начальник сектору превентивної діяльності місцевого відділу поліції Артем Луньов, великою проблемою є те, що насіння маку виключили із переліку наркотичних засобів, а від цього дурману нині страждає чимало людей. Деякі громадяни з радістю користуються прогалиною в законодавстві й майже відкрито ним торгують.

У ході обговорення цього питання було вирішено спрямувати звернення щодо внесення насіння маку до переліку наркотичних речовин народному депутатові Анатолію Гіршфельду.