Депутати підтримали звернення до Красноградської районної ради та Наталинської об’єднаної територіальної громади щодо капітального ремонту частини каналізаційного напірного колектора через річку Берестову. Це питання розглядалося на засіданні сесії міськради, що відбулося під головуванням очільника міста Володимира Максима у четвер.

Ремонт вкрай потрібен, адже забруднення негативно впливає на якість води у річці Берестовій. Результатом цього є і те, що купальний сезон у місті два роки поспіль припиняється, так і не розпочавшись.

Дещо в цьому напрямку вже зроблено. Як зазначила заступник директора ККП «Водоканал» Наталія Дженгура, минулого року розроблено проектно-кошторисну документацію — кошти на це виділяла Наталинська ОТГ. Уже розпочато тендерну процедуру. Володимир Максим повідомив, що фінансування робіт має проводитися з екологічного фонду області. Це питання тримає на контролі голова обласної ради Сергій Чернов.