Прозвітував перед громадою депутат міської ради Віктор Позняк

В перший день весни прозвітував перед громадою депутат міської ради Віктор Позняк. Звіт пройшов у приміщенні Красноградської міської бібліотеці. Досить жвавою виявилася дискусія з громадою міста під час проведення звіту. Слід відмітити, що Віктор Анатолійович очолює одну з  постійних комісій міської ради: з політико – правових питань, законності, правопорядку, місцевого самоврядування. Саме на засіданнях  цієї комісії  вирішується шляхи   діяльності Красноградської міської ради в законодавчому аспекті.

Участь у звіті депутата перед громадою  взяла секретар ради Катерина Єніна, яка також долучилася до роз’яснення питань, що хвилювали учасників зібрання. В ході діалогу було порушено низку проблем, що стосувалися розвитку міста, красноградці порушили питання щодо будівництва тротуару по вулиці Полтавській у напрямку Низу, прибирання прибудинкової території міської бібліотеки, встановлення нових контейнерів на мікрорайоні 3 та інших.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання перед виборцями