Традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну. Зазвичай її святкують тиждень, що завершується Прощеною неділею. Ось і цієї неділі, десятого березня, на Центральній площі міста проходило святкування Масляної, в якому взяв участь і міський голова Володимир Максим.

Красноградці прийшли, щоб весело провести час із сім’єю, взяти участь у конкурсах, пригоститися запашними млинцями, гарячим чаєм, смачними варениками тощо. Для них виступали творчі колективи. Святкові костюми, дзвінкі пісні та хороший настрій стали кращими атрибутами артистів, котрі так яскраво демонстрували вміння дарувати людям хороший настрій.

Також було влаштовано святковий ярмарок, де можна було придбати різноманітну продукцію. Звичайно, найпопулярнішими були млинці. Їх на масляних гуляннях було декілька десятків видів. Як і годиться, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму, на Масляну співали українських народних пісень.