Чистота нашої планети — у наших руках

Зберегти красу природи, сприяти її оновленню — завдання кожної людини, тому традиційним вже стало проведення кожного року навесні акції з благоустрою території «За чисте довкілля».

Про те, які саме заходи будуть реалізовані, говорили сьогодні під час засідання виконавчого комітету міськради, яке пройшло під головування очільника міста Володимира Максима.

Під час проведення акції планується облаштувати нові майданчики для збору твердих побутових відходів; упорядкувати міські кладовища та місця поховань у селищі Куми, меморіальний комплекс «Братські могили», пам’ятні знаки; здійснити роботи з прибирання та впорядкування скверів, площ, вулиць міста, доріг і тротуарів, зупинок міського транспорту, а також очищення від сміття берегів річки Берестової; ліквідувати стихійні звалища; привести в належний стан дитячі ігрові та спортивні майданчики тощо.

Займатимуться і озелененням: посадкою саджанців та квітів.

Міський голова Володимир Максим закликав усіх долучитися до акції «За чисте довкілля». Кожен може допомогли: хтось — діями, інші — порадою, адже охайне і квітуче місто — наша спільна мрія.