Всесвітній день поезії 

Красноградською міською бібліотекою  в рамках відзначення Всесвітнього дня поезії   в Красноградському аграрно – технічному коледжі проведено захід, що увібрав в себе змістовну розповідь про поезію та поетичні доробки  нашого краю.

Бібліотекар міської бібліотеки Людмила Меркулова  презентувала студентам вищого навчального закладу не тільки   поетичну  мапу Красноградщини, яка представлена іменами нашого видатного земляка Леоніда Первомайського,  сучасних поетів   Володимира Красюка,  Тетяни Дмитренко, Галини Таран, Володимира Зібарова та багатьох інших.

На зустріч зі студентами завітали член Всеукраїнського конгресу поетів Тетяна Дмитренко та  Володимир Зібаров. Вони говорили про свою творчість у розрізі двох березневих визначальних дат: Міжнародного дня лісу та Всесвітнього дня водних ресурсів.

Тетяна Дмитренко зворушувала уяву юних слухачів своїми ліричними творами про весну, природу, красу земного буття.

Цікавим для присутніх був виступ Володимира Зібарова. В душі він поет, а за покликанням,  людина, закохана в неповторність рідного краю.    Його поетична натура, певним чином, проявляється і в роботі, Володимир працює лісничим в Красноградському державному лісовому господарстві. Його вірші – це сповідь людини, закоханої в ліс, яка щодня  освідчується йому  в своїй любові.   Саме його вірші  є візитівкою роботи,  розміщені на сайті Міністерства лісового господарства України

Якщо ліси  – легені планети, то вода  – еліксир людського життя. Про воду і водні ресурси нашого краю, неповторну красу та трагедію Берестової також говорили шляхом поетичного слова.

А далі звучали вірші про весну та її початок – провесінь. Аудиторія затамувавши подих вслухалася в неповторні рядки,  і кожен в своїй уяві зображував  власний ліс, власну річку, власне сприйняття   поезії, велич якої здатна пробуджувати людські душі.

Залишити відповідь