ОГОЛОШЕННЯ!

Красноградська міська рада оголошує конкурсний на відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою:

• м. Красноград, вул. Лермонтова,47 ,на якій розташована нежитлова будівля, що належить ФОП Шевцовій І.Ю.;
  • м. Красноград, вул. Шиндлера,87-а ,на якій розташована нежитлова будівля, що належить ФОП Шевцовій І.Ю.;
  • м. Красноград, вул. Полтавська,91-в ,на якій розташована нежитлова будівля, що належить ФОП Шевцовій І.Ю.

Конкурс відбудеться 25.04.2019 року о 10-00 год., в приміщенні міської ради , документи для участі приймаються до 19 квітня 2019 року за адресою м. Красноград,вул. Бєльовська,94 телефон для довідок: 7-02-03.