Депутати міськради розглянули питання, які виборці порушували під час їх звітів. Зустрічі з представниками територіальної громади відбувалися з листопада 2018-го по березень 2019-го. Під час спілкування з виборцями депутати говорили про роботу органу місцевого самоврядування, свою діяльність в раді. Мешканці Краснограда, селищ Дослідне, Степове та Куми порушували перед народними обранцями питання, які їх найбільше хвилюють. Серед них — освітлення; ремонт вулиць, тротуарів та внутрішньо будинкових проїздів; благоустрій; проблеми житлово-комунального господарства; безпека руху; транспортне сполучення; водопостачання і водовідведення; розвиток інфраструктури міста тощо.

Всі питання, порушені виборцями, взято до відома. Вони обов’язково будуть враховані під час визначення пріоритетів роботи міської ради.