Засідання сесії міської ради, яке відбулося двадцять першого березня, було доволі насиченим. Порядок денний налічував більше 70-ти пунктів. Декілька з них стосувалися благоустрою міста.

І це не дивно, адже весна — це не тільки пора пробудження природи, а й пора наведення порядку, озеленення населених пунктів, облаштування людських осель та прилеглої до них території.

У Краснограді вже розпочалася висадка молодих дерев. Приємно, що до цього долучається й громадськість міста, молодь. Збереження та відтворення існуючих зелених насаджень, їх гармонійне поєднання з ландшафтом міста Краснограда, утримання у привабливому впорядкованому стані — мета Програми озеленення міста «Квітучий Красноград», прийнятої депутатами. Заходи, покликані забезпечити наведення належної чистоти і порядку на території міста після зимового періоду та танення снігу, визначені у рішенні міськради про проведення в Краснограді щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів.

Також було внесено зміни до Програми благоустрою на нинішній рік. Вони передбачають придбання 124 контейнерів для збору твердих побутових відходів, купівлю та встановлення зупиночного павільйону в Дослідному, а також пам’ятника невідомим солдатам, похованим на міському цвинтарі № 1. Певну суму виділено і на придбання засобу для боротьби з амброзією «Амбростоп».