Гоголь і наш край.

Квітень – весняний місяць, наповнений хорошими подіями і позитивними святами.

1 квітня виповнилося 210 років з дня народження Миколи Васильовича Гоголя, українського письменника, класика української літератури,   та автора неперевершених  творів про життя українського села, співця  землі Полтавської.

В біографії письменника є такий факт, як відвідини нашого міста у травні 1851 року. Тоді , коли місто називалося Костянтиноградом і входило до складу Полтавської губернії.

Про це та про інші факти  зв»язків Гоголя з нашим краєм , з яскравими сторінками творчості,  особливо гумористичного спрямування,  3 квітня познайомили  студентів Красноградського аграрно-технічного коледжу працівники Красноградської міської бібліотеки.

На продовження святкування Міжнародного дня дитячої книги та Дня сміху перед студентами виступила Лідія Кір»яненко,   Красноградська поетеса, автор кількох дитячих книжок,  яка також пише віршовані гуморески. Вона розповіла про свою творчість та зачитала кілька віршів на молодіжні актуальні теми: про гаджети та Інтернет, про молодіжне спілкування та уподобання.    Студенти з цікавістю сприйняли інформацію.

Leave a Comment