На засіданні сесії міськради, яке відбулася днями, депутати підтримали проект рішення про внесення змін до Програми «Питна вода»

Він передбачає виділення близько 170 тисяч гривень на придбання люків з оглядових колодязів на мережах водопостачання і водовідведення для КП «Водоканал». Відповідну субвенцію передано до районного бюджету.

Також депутати затвердили звіт про виконання заходів Програми «Питна вода» протягом 2018 року.

Обговорюючи ці питання порядку денного, присутні у залі не оминули увагою і ситуацію, що має ознаки екологічної катастрофи, пов’язаної з аварією частини каналізаційного напірного колектора крізь річку Берестову.

Ця проблема набула чимало розголосу та виникла вона доволі давно. Ще близько двох років тому міська рада звернула на неї увагу. Не дивлячись на те, що вирішення цієї проблеми не відноситься до її повноважень, не стояла осторонь: відповідні звернення були направлені народному депутату України Анатолії Гіршфельду, до районної державної адміністрації та районної ради, Наталинської об’єднаної територіальної громади. Адже невирішеність вказаної проблеми призводить до того, що красноградці протягом літнього періоду позбавлені можливості відпочивати на зоні відпочинку міста, так як вода в річці Берестовій не відповідає санітарним вимогам.

Залишити відповідь