— Наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити Красноград охайним та квітучим. Аби досягти цієї мети постійно шукаємо нові підходи та варіанти. Якщо раніше висаджувалися здебільшого однолітні квіти, цього року ми вирішили поекспериментувати — засадити клумби в центі скверу Слави та біля пам’ятника льотчикам багаторічними рослинами. Це досить вигідно: не потрібно буде щороку витрачатися на розсаду, — зазначив міський голова Володимир Максим під час засідання сесії міськради, яке відбулося сімнадцятого квітня, коментуючи питання порядку денного щодо затвердження звіту про виконання Програми озеленення міста «Квітучий Красноград» на 2019 рік.

Минулого року на її реалізацію було використано 47 тисяч гривень. Цим коштом придбано розсаду квітів. Близько 1000 квітів петунії та сальвії висаджено в сквері Слави міста; півтори тисячі чорнобривців та сальвій прикрасили Малу площу; 750 квітів сальвії, чорнобривців та петунії посаджено біля пам’ятного знаку льотчикам; півтори тисячі паростків петунії зростало на клумбах Центральної площі міста. Восени тут висадили 275 бегоній та 20 кущів хризантем. Алею Героїв чорнобильців прикрасили майже 500 петуній. Понад 600 петуній висаджено на майданчику біля районної бібліотеки.
Не всі вони прийнялися. Допомогти в цьому міг би крапельний полив. Але це занадто дороге задоволення: і вода, і електроенергія наразі дуже вартісні. Тому, як і раніше, застосовуватимуть звичайний полив.

Обговорювали на засіданні сесії і питання щодо відсутності у комбінаті комунальних підприємств фахівця з озеленення. Як зазначив Володимир Максим, відповідна посада передбачена, але вона залишається вакантною. У разі появи кваліфіковано спеціаліста буде розглянуте питання його працевлаштування.

Leave a Comment