З кожним роком час невпинно віддаляє нас від сумної дати аварії у Чорнобилі, але від цього анітрохи не зменшується повага та пам’ять про людей, які пройшли через війну з радіацією. Вони самовіддано працювали над ліквідацією наслідків аварії і ціною свого здоров’я, а іноді й життя врятували від ядерного лиха не лише Україну, а й увесь світ. Священна пам’ять про всенародний подвиг, що ніколи не зітреться з історії, не згасне у віках.

З Красноградського району для ліквідації наслідків аварії було направлено більше 450 людей. Частини з них не дожила до сьогоднішнього дня. Саме їх і вшанували всі, хто прийшов сьогодні до меморіального комплексу землякам-чорнобильцям у Краснограді

«Аварія на Чорнобильській атомній електростанції — змінила життя не лише тих, кого ми зараз називаємо чорнобильцями. Їх більше – якщо згадати про родини, які накрила своїм чорним крилом та давня біда, забравши рідних та близьких. Кожного року, 26 квітня, ми збираємося тут, щоб помолитися за упокій душі тих, кого вже немає серед нас, і за здоров’я тих, хто пройшов через горнило цієї катастрофи та вижив», — сказав Володимир Максим, звертаючись до учасників зібрання.

З нагоди 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи Грамотами міської ради відзначено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Олексія Анахіна, Володимира Гажу та Володимира Касимова.

На завершення мітингу красноградці поклали до пам’ятного знаку квіти.

Leave a Comment