Привітань багато не буває

Зі святом Перемоги від імені голови обласної ради Сергія Чернова учасників бойових дій, що мешкають на території міста та району, поздоровив депутат обласної ради Максим Колінько. Разом з ним до ветеранів завітали голова районної ради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, начальник Красноградського відділу поліції Олексій Стрілець.
Кожного разу зустріч з ветеранами проходить у теплому, дружньому колі. На території міста живе чотири учасника бойових дій: Грінякін Олександр Макарович, Панфілова Антоніна Прокопівна, Кліменко Іван Кузьмич, Якименко Федір Максимович.
День Перемоги — це по-справжньому особливий день для покоління, яке на власному досвіді відчуло і роки війни, і довгі роки відбудови світу після фашистської навали та терору.
Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.