Вже стало доброю традицією з нагоди Дня вишиванки у місті проводити парад.
Ось і сьогодні гарно вбрані дорослі та діти пройшлися від Красноградського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради до Малої площі міста, де до погруддя Т.Г.Шевченка керівництво міста та району поклало квіти.

«Одягнути вишиванку — це не тільки гарно виглядати, це наголошувати на своїй приналежності до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього. День вишиванки – свято національної єдності. Воно вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, — українці єдині, а отже, незборимі», — говорить міський голова Володимир Максим.

Як і минулого року учні та працівники Красноградського професійного ліцею з нагоди свята влаштували акцію. У 2018-му вони оздоблювали дерева у Молодіжному сквері стрічками з назвами усіх регіонів країни та зображенням вишивки. Сьогодні ж вирішили одягнути погруддя Тараса Шевченка у вишиванку.