Учора, шістнадцятого травня, під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося засідання виконавчого комітету. Серед питань порядку денного — стан утримання вулично-дорожньої мережі Краснограда.

Як повідомив директор комбінату комунальних підприємств Сергій Ткаченко, на балансі ККП знаходиться 67,9 тисяч кілометрів дорожньої мережі. Минулого року міська та районна ради виділили на капітальний і поточні ремонти доріг, тротуарів 8388271,68 гривень. Роботи виконуваличотири підрядні організації: філія «Краснорадське ДЕП», ТОВ «Карлівський «Агрошляхбуд», ТОВ «ГЕНБУД ХХІ», ТОВ «Колорит Строй».

На 2019-ий з міського бюджету виділено 6140,0 тисяч гривень. Ці кошти планують спрямувати на поточний ремонт 14-ти доріг та 5-ти тротуарів/

Станом на 15 травня роботи виконуються двома підрядними організаціями: ТОВ «Колорит Строй» і ТОВ «КАДД АВТО». Вони проводять ремонти дорожнього покриття вулиць Бєльовської, Захисників України, Української та тротуару на вулиці Бєльовській/

На майже всі роботи вже проводяться закупівлі через систему ProZorro.

Інформацію про стан утримання вулично-дорожньої мережі у Краснограді взяли до відома.

Також члени виконавчого комітету заслухали інформацію заступника директора ТОВ «Фенікс» Олександра Штепи про надання послуг пасажирського автомобільного перевезення на міських маршрутах. Перевезення здійснюється, враховуючи пасажиропотік. Так, автобус за маршрутом Красноград (АС) – селище Дослідне курсує тричі на день. Скористатися ним можна о 06.15, 11.30 та о 17.20. За маршрутом Красноград (АС) – мікрорайон 3 – залізничний вокзал перевезення здійснюються трьома автобусами. До залізничного вокзалу можна дістатися з мікрорайону 3 шість разів на день (о 06.30, 06.50, 07.50, 10.55, 16.15, 17.45) та двічі на день з автостанції (о 09.45, 14.45). Інтервал руху автобусів за маршрутом Красноград (АС) – мікрорайон 3 становить 20 хвилин.