Стан дитячих ігрових майданчиків. Цій темі присвячено чимало постів у соціальних мережав. Красноградці турбує небезпека, в якій опиняються їхні діти, проводячи своє дозвілля на деяких дитячих майданчиках.

У міській раді розуміють усю важливість вирішення цієї проблеми. На засідання сесії, яке відбудеться днями, виноситься питання щодо створення комісії з обстеження та передачі з балансу Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства на баланс Красноградського комбінату комунальних підприємств дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

Наразі дитячими ігровими майданчиками опікується ЖРЕП. Як відомо, на підприємстві складна фінансова ситуація, рахунки знаходяться під арештом, тому надати кошти на ремонт дитячих майданчиків міська рада не в змозі/

Комісією, створеною міськрадою, за участі фахівці комбінату комунальних підприємств, житлового ремонтно-експлуатаційного підприємств та міськради, будуть обстежені всі дитячі ігрові та спортивні майданчики, зафіксовані усі недоліки. За кошти з міського бюджету будуть придбані всі потрібні матеріали для ремонту. Несправні елементи будуть обов’язково полагоджені, якщо ж вони вже не підлягають ремонту — демонтовані.