До уваги пільговиків

     

З 01 жовтня 2019 року застосовуватиметься Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17. 04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (далі – Порядок).  

Розрахунок розміру пільги буде проводитися в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» (аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій)  або, за заявою пільговика, у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком.

Відповідно до п. 19 вищезазначеного Порядку пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

       Для актуалізації відомостей в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, просимо пільговиків, у яких відбулися зміни в складі сім’ї, в сімейному стані, змінилося місце реєстрації, змінилися реквізити паспорта, змінився перелік пільг (якими фактично користуються) повідомити Управління праці та соціального захисту населення.

      Також, для забезпечення впровадження з 01.10.2019 року надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі, просимо повідомити номер мобільного телефону у зручний спосіб.

Управління працює за адресою : м. Красноград, вул. Бєльовська буд. 84,  1 поверх, з понеділка по четвер з 8 год. до 17 год. 15 хв.; п’ятниця з 8 год. до 16 год. Телефон для довідок  72327.

 

Leave a Comment