Питання стану Берестової вже неодноразово обголювалося на засіданні сесії міськради. Ще близько двох років тому міська рада звернула на неї увагу. Не дивлячись на те, що вирішення цієї проблеми не відноситься до її повноважень, не стояла осторонь: відповідні звернення були направлені народному депутату України Анатолії Гіршфельду, до районної державної адміністрації та районної ради, Наталинської об’єднаної територіальної громади.

Декілька разів депутати заслуховували керівника КП «Водоканал» Миколу Дубину. Ось і минулого тижня на засіданні сесії він звітував про стан справ з капітальним ремонтом каналізаційного напірного колектора через річку.

Як повідомив Микола Дубина, восьмого травня відбулася робоча нарада у голови районної ради Володимира Птишника, на якій йшлося про початок виконання робіт на цьому об’єкті, фінансову підтримку «Водоканалу», а також про безперебійне функціонування системи водовідведення у Наталиному. Згодом керівники району зустрілися з представником підрядної організації, яка має замінити каналізаційну трубу через Берестову. Дозвіл на початок робіт вже отримано, угоду з підрядною організацією укладено, трубу замовлено на заводі-виробникові. Наразі «Водоканал» зупинив роботу КНС № 3. Нечистоти більше річку не забруднюють. На період капремонту колектора водовідведення здійснюватиметься безперебійно через тимчасово встановлену систему. Кошти на це виділили районна рада і Наталинська сільська рада.