Учора у залі засідань міської ради говорили про відносини власності у багатоквартирному будинку. Про реалізацію законів України «Про особливості здійснення права у багатоквартирному будинку», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про Фонд енергоефективності», «Про житлово-комунальні послуги» розповідала експерт проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Юлія Самойлова.

Як зазначив перший заступник міського голови Григорій Кревсун на початку зустрічі, головне завдання заходу — налагодження ефективних стосунків між мешканцями будинків та їх балансоутримувачем.

Враховуючи те, що Юлія Самойлова вже 22 роки є головою правління одного із об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Харкова, вона детально розповіла про процедуру їх створення, поділилася власним досвідом та надала компетентні відповіді на запитання.

Про термомодернізацію у своєму виступі говорив сертифікований експерт з енергоефективності Олексій Самойлов.

Присутні у залі з цікавість слухали доповідачів. Питання щодо управління багатоквартирним будинком стає все більш популярним. З огляду на це, людям необхідно отримувати інформацію з цієї теми не лише із законодавчих актів, а й з досвіду тих, хто вже встиг втілити в життя теоретичні знання.

Про те, що зустріч була корисною для красноградців, свідчить їхня домовленість з Юліє Самойловою про дату та час наступного спілкування. Відбудеться воно у залі засідань міської ради 19 червня 2019 о 16.00.

 

Leave a Comment