Цікаву та вигідну пропозицію озвучили сьогодні під час зустрічі з першим заступником міського голови Григорієм Кревсуном представники ТОВ «Вітаойл».

Як повідомлялося раніше, вони планують у нашому місті встановити сонячні батареї. Щоб це стало можливим на початку цього року депутати міськради прийняли рішення, які дозволили ТОВ «Вітаойл» змінити цільове призначення земельної ділянки на вулиці Українській, 25. Тепер її можна використовувати для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ, організацій. Зараз проводяться роботи з виготовлення детального плану території, на якій буде встановлена сонячна електростанція. Це займе деякий час.

Сьогодні представники цього підприємства повідомили, що після того, як сонячні батареї буде встановлено, вони готові запропонувати послуги перевізника. Автобуси, що курсуватимуть містом та районом, працюватимуть на електриці з енергії сонячного випромінювання. Вночі вони заряджатимуться, а вдень — їздитимуть за маршрутами.

 

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту