Мелодія останнього дзвоника

Сьогодні, тридцять першого травня, вона сповістила про закінчення навчального року. Для когось — першого, а для одинадцятикласників — останнього.

На урочисті лінійки з нагоди Свята останнього дзвоника, окрім самих школярів та випускників, завітали їх батьки, друзі та почесні гості, які розділили з дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті їхнього життя. На заходах були присутні і представники міської ради. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка відвідав заступник міського голови Дмитро Стецюренко, навчально-виховний комплекс №2 — керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Катерина Худякова, навчально-виховний комплекс №3 — перший заступник міського голови Григорій Кревсун, багатопрофільний ліцей — секретар міськради Катерина Єніна.

На адресу вчителів традиційно лунали слова подяки за те, що передають вихованцям глибокі знання, уміння та навички, мудрість і терпіння. Під час урочистих лінійок говорили також про здобутки, перемоги та високий рівень навчальних досягнень красноградських школярів.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту