Випускний… Скільки в цьому слові світлих надій і болю розлуки, радості зустрічі з майбутнім та суму прощання. Приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Сьогодні вир емоцій переповнював випускників Красноградського коледжу Комунального закладу «Харківська Гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, адже відтепер вони вже дипломовані спеціалісти. Захід з нагоди завершення навчання у цьому виші відбувся у Будинку техніки.

Привітав випускників з цим прекрасним днем у їх житті й перший заступник міського голови Григорій Кревсун. Від імені очільника міста Володимира Максима він побажав винуватцям свята, щоб отримані знання неодмінно стали запоруко вагомих здобутків та допомогли досягти омріяних вершин у педагогічній професії.

Студентські роки не пройшли марно. Всім є що пригадати, і з чого посміятись. Хтось запам’ятав свою першу оцінку, яку отримав у стінах закладу, а хтось залишить у своїй пам’яті особливу згадку про сьогоднішнє свято.

Нехай же випускники впевнено йдуть життєвою дорогою, збагачуючись любов’ю до рідної землі, готовністю та вмінням працювати на її благо.

Leave a Comment