Завдяки їм ми дізнаємося про те, що відбувається і в близьких, і в далеких куточках світу

Шостого червня журналісти відзначають своє професійне свято. Їхня праця потрібна і відповідальна. Саме вони правдиво і об’єктивно творять історію сьогодення, відображаючи сучасність. День журналіста можна вважати загальнонародним святом, тому що важко уявити нинішнє суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Та у працівників газети «Вісті Красноградщини» сьогодні подвійне свято. Цьому друкованому виданню виповнилося 100 років. Саме скільки районка, а за роки свого існування не раз змінювала свою назву, розповідає красноградцям про те, що відбувається у місті та районі.

Слова вдячності лунали на адресу працівників газети, усіх тих, хто присвятив свою життя журналістиці, сьогодні у залі засідань міської ради, де відбулися урочистості.

«Усіх вас об’єднує те, що ви без перерви: і в день, і вночі тримаєте руку на пульсі подій, що відбуваються. І не тільки висвітлюєте їх, але й впливаєте на наше життя, адже стоїте на контролі суспільства і знаєте про все, що відбувається докладніше і швидше за інших. Саме від вас, шановні, залежить формування суспільної думки», — сказав перший заступник міського голови Григорій Кревсун, звертаючись до журналістів, присутніх у залі, й побажав їм успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди й достатку.

 

Leave a Comment