Сьогодні у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. Від ефективності її роботи залежить багато: суспільна рівновага, соціальна стабільність, запровадження та реалізація ряду реформ, не кажучи про вирішення багатьох питань соціально-економічних і гуманітарних процесів.

Праця державного службовця — нелегка. Вона потребує справжньої відданості своїй справі, високої дисциплінованості. Адже, саме на них покладається основна відповідальність у виконанні функцій держави, розбудові України.

З нагоди свята Грамотами міської ради відзначено Батуєву Галину Миколаївну — головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату Красноградської районної державної адміністрації; Гарбовську Олену Василівну — головного спеціаліста відділу бюджетних надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України у Красноградському районі Харківської області; Косенка Олега Євгеновича — головного державного виконавця Красноградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області; Кузнєцову Олену Миколаївну — секретаря судового засідання Красноградського районного суду Харківської області; Товолжанську Надію Сергіївну — головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Красноградського районного управління, державного інспектора, державного ветеринарного інспектора Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області; Цимбаленко Валентину Миколаївну — головного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку управління Державної казначейської служби України у Красноградському районі Харківської області; Черешнюк Світлану Миколаївну — спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації.

Вітання від міського голови Володимира Максима присутнім на урочистостях передала секретар ради Катерина Єніна.
Шановні державні службовців!

Тому, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Хай кожен ваш день буде позначений добрими справами, успішним розв’язанням нагальних проблем та безкорисливою допомогою землякам!