Сьогодні представники влади та громадськість поклали квіти до меморіального комплексу “Братські могили”. Участь у заході взяв і міський голова Володимир Максим.

22 червня – трагічна дата в історії Другої світової війни і одна з найболючіших для України. Адже саме цього дня 78 років тому розпочався найкривавіший період найбільшого лиха ХХ століття, протягом якого заради мирного майбутнього людства свої життя віддали мільйони українців.

Про ті жорстокі часи в нашій країні згадують й донині. Друга світова війна залишила слід у долі та історичній пам’яті нашого народу, пройшовши вогнем і кров’ю по території України, не обминувши навіть найменшого населеного пункту. Не було жодної родини, яка б не зазнала горя, не відчула болю втрат.

Сьогодні нащадки сміливих воїнів знову боронять рідну землю, стоять на захисті суверенітету та незалежності України. На Сході гинуть найкращі сини нашої держави.

Світла пам’ять усім, хто самовіддано захищав нашу Батьківщину! Вічна шана тим, хто стійко стоїть за неї зараз.