Минулого тижня у залі засідань міської ради говорили про відносини власності у багатоквартирному будинку. Про реалізацію законів України «Про особливості здійснення права у багатоквартирному будинку», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про Фонд енергоефективності», «Про житлово-комунальні послуги» розповідала експерт проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Юлія Самойлова.

Це вже другий її візит до Красноградської міської ради. Минулого разу вона приїздила наприкінці травня. Про те, що для красноградців зустріч була корисною, свідчить їхнє запрошення Юлії Самойловій до подальшого спілкування.
Покращення рівня енергоефективності в різних секторах української економіки є головним пріоритетом України. Житлово-комунальний сектор здійснює безпосередній вплив на якість умов життя мільйонів українців, але при цьому характеризується низькою сталістю через високий рівень споживання елегії та тепла, зношену інфраструктуру та обладнання для опалення, значні витрати газу та застарілий житловий сектор. Європейський Союз реалізовує Програму підтримки енергоефективності для України, що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скороченню викидів парникових газів. У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України з метою підвищення енергоефективності.

Залишити відповідь