Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Красноградського аграрно-технічного коледжу імені Ф.Я. Тимошенка відбулися сьогодні, двадцять п’ятого червня, у актовій залі навчального закладу. Документ про освіту отримали студенти трьох відділень: «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установ в агропромисловому комплексі», «Економіка, підприємництво та менеджмент» та «Експлуатація та ремонт машин і обладнання».

Зала була заповнена глядачами, серед яких — викладачі, студенти коледжу, рідні та друзі, які прийшли, щоб підтримати винуватців свята в цей особливий для них день.

Зі словами привітань до випускників звернувся міський голова Володимир Максим, який побажав випускникам здоров’я, натхнення, здійснення найзаповітніших мрій, зустріти добрих і надійних друзів та ніколи не зупинятися на дорозі.

За активну участь у житті коледжу, міста та органах студентського самоврядування і з нагоди закінчення навчального закладу Грамоти міської ради отримали випускники відділень «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установ в агропромисловому комплексі» Павло Дьолог та Максим Косімчук, «Економіка, підприємництво та менеджмент» Дар’я Козлова та Вікторія Крикун, «Експлуатація та ремонт машин і обладнання» Олександр Оданець та Євген Петрикін.

 

Leave a Comment