Молодь — майбутнє нашої держави, її гордість. Сьогодні вона впевнено заявляє про себе, як це робить випускниця Красноградського навчально-виховного комплексу №2 Святослава Чуприна.
Найбільше захоплення дівчини — гуманітарна сфера, перевагу віддає літературі та правознавству. Вона активний читач Красноградської міської бібліотеки. Особливо зворушують її твори наших письменників-земляків. Дівчина завжди у вирі життя цього культурного осередку нашого міста, бере участь в усіх мистецьких заходах, що організовуються бібліотекою. Є їх постійною ведучою.
Святослава переможець Всеукраїнського конкурсу декламаторського мистецтва, присвяченого Лесі Українці, районного фестивалю-конкурсу учнівської та студентської молоді, присвяченого 205-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Вона брала участь в різноманітних мистецьких акціях, що проходили в Чернівцях, Полтаві, організовувалися культурно-просвітницьким товариством «Джерело», центром сучасного мистецтва «Галерея на Штейнбарга» та міжнародними благодійними фондами.

Її літературні вподобання переросли у власне поетичне мистецтво, тож почали народжуватися вірші, а з ними й нові перемоги у Всеукраїнському творчому конкурсі авторських віршів «Золоте перо-2018». Святослава бере активну участь в громадському життя міста, тож її було номіновано на відзнаку Красноградської міської ради в номінації «Лідер року».
Напередодні свята — Дня молоді побажаємо Святославі та всім молодим красноградцям щасливої долі, нових здобутків та перемог.