Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документа державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект «Детальний план території кварталу в межах вулиць Харківської, Будівельників, Коцюбинського та проїзду між вул.Коцюбинського та Будівельників в м. Красноград Харківської області» розміщюється на земельній ділянці площею приблизно 17 га, що розташована на сході м. Красноград. Детальний план розроблено з метою забезпечення учасників АТО земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель комунальної власності.

  1. 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Красноградська міська рада Харківської області, 63304,                                     вул. Бєльовська, 94, м. Красноград, Харківська обл. електронна адреса: krasnograd.mr@ukr.net, тел. 05744-73207.

  1. Процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Красноградської міської ради.

б) спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій):

Надання письмових зауважень та пропозицій до Красноградської міської ради Харківської області, 63304, вул. Бєльовська, 94, м. Красноград, Харківська обл. електронна адреса: krasnograd.mr@ukr.net, тел. 05744-73207.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)

громадські слухання заплановано на 09.08.2019 р в приміщені міської ради міста Красноград (початок о 13-00) за адресою: Харківська область,                   м. Красноград, вул. Бєльовська, 94.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Красноградська міська рада Харківської області, 63304,                         вул. Бєльовська, 94, електронна адреса: krasnograd.m-r@ukr.net, тел. 05744-73207 Контактна особа – секретар міської ради __К.Єніна____

ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: 63304, Харківська обл., м.Красноград, вул. Бєльовська, 94, тел. . 05744-73207, строки подання зауважень та пропозицій: з 09 липня 2019 року протягом 30 днів включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua),

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 08.07.2019 року на офіційному сайті Красноградської міської ради. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

 

Міський голова                                                         В. МАКСИМ

 

Залишити відповідь