Клуб «Краєзнавець» подорожує. Поїздка до Краснограда

4 липня члени бібліотечного клубу «Краєзнавець» здійснили незабутню поїздку до м. Краснограда. Задум її виник після виступу на краєзнавчих читаннях Людмили Петрівни Меркулової, керівника клубу «Краєзнавець» Красноградської міської бібліотеки. Саме вона виступила організатором зустрічі та провела напрочуд цікаву автобусну екскурсію містом. Краєзнавці оглянули пам’ятки історії та культури, познайомилися з експозицією Красноградського краєзнавчого музею ім. Порфирія Мартиновича, дали інтерв’ю місцевому радіо і навіть почастувалися в кафе.

Під час огляду будівлі Красноградської міської ради (колишня земська управа, збудована в 1913 р. у стилі модерн) відбулася зустріч з міським головою Володимиром Івановичем Максимом, який привітав гостей. Від імені ХДНБ ім. В. Г. Короленка краєзнавці вручили міському голові подарункові видання бібліотеки, які він обіцяв передати до фонду Красноградської міської бібліотеки.

Адміністрація ХДНБ ім. В. Г. Короленка та члени клубу «Краєзнавець» щиро вдячні усім, хто долучився до організації та проведення цієї екскурсії.

Залишити відповідь