На засіданні сесії міськради, яке відбулося двадцять третього липня депутати заслухали звіт керівника Красноградського ККП Сергія Ткаченка про контроль за станом ремонту доріг та тротуарів

У першому півріччі комбінатом комунальних підприємств було укладено договори з підрядними організаціями з поточного ремонту автомобільних робіт на суму 3 млн 248 тис. грн, а також капітальний ремонт твердого полотна на Українській (7 мільйонів гривень). На оновлення тротуарів витрачено 714,2 тисяч гривень.

Завдяки системі допорогових закупівель послуг із поточного ремонту автошляхів та тротуарів було заощаджено понад 900 тисяч гривень. Ці залишки депутати перерозподілили на сесії. Отож додатково у серпні залатають ямки на вул. 19 вересня та вул. Шиндлера. Наведуть порядок і на Козацькій — дорогу вирівняють та засиплють щебенем.

Було внесено зміни до Програми реконструкції, поточного та капітального ремонту тротуарів, скверів і зон відпочинку на 2016-2020 роки. Економія фінансів дозволить обладнати пішохідні доріжки на вул. Харківській — в напрямку мікрорайону 3, з другого боку вул. Бєльовської (від 19 вересня до Московської), а також на вул. Преображенській — униз від навчально-виховного комплексу № 3 (на цей відрізок додатково було виділено ще 120 тисяч гривень).

— Є також пропозиція жителів мікрорайону 3 установити «лежачі поліцейські» на головній вулиці цього куточка Краснограда, в межах вул. Короленка та гімназії «Гранд». Адже водії не зменшують швидкість руху автівок, незважаючи на чималу кількість пішоходів. Доручаю керівникові комбінату комунальних підприємств вивчити це питання. Певен, що там необхідно визначити й пішохідні переходи, — підсумував розгляд цього питання Володимир Максим.