Продовжуються роботи із освітлення міста Краснограда

Ось і двадцять третього липня на засіданні сесії міськради депутати внесли зміни до Програми благоустрою міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове, Куми на 2019 рік, які передбачають фінансування на купівлю матеріалів для ремонту вуличного освітлення. Також виділено кошти на ремонт паркових лав, придбання та установлення їх біля фонтану і на прибудинкових територіях висоток.

Десять лав з’явиться і у дворі центральної районної лікарні, про що неодноразово просили жителі. Для цього було передано субвенцію до районного бюджету в сумі 24 тисяч гривень.

Також рішенням сесії передано з балансу міської ради на баланс Красноградського ККП чотири зупиночні павільйони. Їх придбали через систему державних закупівель ProZorro. Міський голова Володимир Максим закликав місцевих підприємців активніше брати участь у торгах, пропонувати прийнятні умови, вигравати і працювати на розбудову своєї малої батьківщини. Усі товари у послуги вартістю понад 50 тисяч гривень проходитимуть через систему держзакупівель.

Leave a Comment