Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю в Краснограді майже на сто відсотків готовий до роботи

Як зазначив на засіданні сесії міськради доповідач з питання щодо внесення змін до Програми реконструкції та розвитку зазначеного закладу — перший заступник міського голови Григорій Кревсун, ремонтні роботи завершено.

А міський голова Володимир Максим додав, що фахівці, які працюватимуть із дітьми, пройшли відповідне навчання.

— На облаштування цього центу витрачено майже дев’ять мільйонів гривень. Ця сума враховує і ремонтні роботи, і придбання обладнання, яке ми отримали ще минулого року. Нині завершується його встановлення. Це інвестиційні кошти, які ми отримали завдяки тісній співпраці міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Тепер головне — зберегти всі зроблене, — наголосив Володимир Максим.

Депутати виділили 35,76 тис. грн на монтаж та обслуговування системи охоронної сигналізації на цьому об’єкті, здійснення технічного нагляду за виконанням робіт, придбання матеріалів для вуличного освітлення та оплату електроенергії.

Фінансову підтримку отримали й дошкільні навчальні заклади. Деякі меблі та промислову сушильну машину придбають для ДНЗ № 17. Виділено також 275 тис. грн на виготовлення кошторисної документації та капітальний ремонт тротуарних доріжок на подвір’ї ДНЗ № 5.

Leave a Comment