Оголошення про громадське обговорення детального плану території кварталу в межах вулиць Харківської, Будівельників, Коцюбинського та проїзду між вулицями Коцюбинського і Будівальників

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Красноградська  міська рада Харківської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території кварталу в межах вулиць Харківської, Будівельників, Коцюбинського та проїзду між вулицями Коцюбинського і Будівальників м. Краснограда Красноградського району Харківської області з метою забезпечення  учасників АТО та ООС земельними ділянками під забудову.

Основні техніко-економічні показники

Підстава розроблення рішення сесії міської ради

від 25.09.2018 року № 1884-VII

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в на офіційному сайті міської ради за посиланням кrasnograd.m-r@ukr.net та  приміщенні  міської ради за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 94.

Замовник детального плану території  – Красноградська міська рада

Розробник – ПП «Земстройпроект»

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості — начальник відділу благоустрою  Красноградської міської ради Караптан Ольга Володимирівна .

Громадські слухання відбудуться 03 вересня 2019 року о 15 годині в залі засідань Красноградської міської ради.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати до Красноградської міської ради у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту опублікування оголошення,за адресою: 63304, Харківська область, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94 (тел. 7-02-03).

Копія детального плану